להצעה משתלמת
שלח פרטים

מה המעקה שלכם? סוגי מעקות

לכאורה זה נשמע פשוט, לבחור מעקה, אך כשנחשפים לסוגי המעקות הרבים שיש ליואב עובדיה, הבחירה מתחילה להסתבך

למעקה יש תפקיד חשוב בהגנה על הבטיחות של תושבי הבית והאנשים העושים שימוש במדרגות בכל מקום שהוא, אך מלבד האפשרות להיאחז בו ולהימנע מנפילות והחלקות, המעקה יכול גם לתרום רבות למראה הבית ועיצובו. זו הסיבה שאצל יואב עובדיה תוכלו למצוא סוגי מעקות שונים, כך שתוכלו לבחור את המעקה המושלם לבית שלכם.

אז אילו סוגי מעקות יש?סוגי מעקות יואב עובדיה

סוגי המעקות נבדלים מהם בעיקר בשני המאפיינים הבאים: חומרי הגלם מהם עשוי המעקה וצורת המעקה עצמו. מבחינת חומרי גלם האפשרויות הן רבות ומגוונות, ואפשר לייצר מעקה מפלסטיק, עץ, זכוכית, נירוסטה, אלומיניום, ברזל, פליז או משילובי חומרים. מכיוון שמעקות חייבים לעמוד בתקן בטיחותי ולהיות חזקים ויציבים, אצל יואב עובדיה מייצרים את המעקה אך ורק מחומרי גלם עמידים כמו מתכות. היצירה במתכת היא לא רק כורח המציאות מבחינתו, אלא גם אומנות הבאה לידי ביטוי בפרזולים השונים, בחריטות ובריקועים שהוא אוהב לבצע כחותם האישי שלו על כל יצירה.

כשעוברים לדבר על צורת המעקה כאן הדבר תלוי לא רק בסגנון העיצוב של היוצר ובטעמם של בעלי הבית, אלא גם בצורת גרם המדרגות. באופן כללי אפשר להתאים מעקה לכל גרם מדרגות, אך הוא יכול להיות בזווית ישרה, עם מספר זוויות ואפילו בצורה לוליינית כשמדובר במדרגות מתעגלות. כמו כן יש האוהבים מעקה בקווים נקיים ויש המעדיפים מאחז יד ופרזולים עשירים ומעניינים.

אולם אי אפשר לדבר על סוגי מעקות בלי להתייחס גם למקום בו הם אמורים להיות מותקנים. סוג המעקה נקבע לא רק לפי חומר הגלם וצורתו, אלא גם בשאלה האם מדובר במעקה זכוכית למדרגות בתוך מבנה סגור כמו בית או משרד, או מעקה חוץ המשמש ככניסה חיצונית. ויש סוג נוסף של מעקות ואלו מעקות שאינם נועדו להגן על מדרגות, אלא על מרפסות או יציאה לאזור שירות, שפת בריכה וכן הלאה.

ביואב עובדיה תוכלו לבחור מעקה המשלב גם חומרי גלם איכותיים וגם עיצובים במגוון סגנונות מיוחדים, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד והתקנה בטיחותית, בהתאם לדרישות התקן.

עיצוב ויופי הם עניין של טעם אישי, אך על איכות אין עוררין. מעקות איכותיים רוכשים מיואב עובדיה ונהנים ממעקות שהם גם יפים וגם ברמה גבוהה. לפרטים אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לתת לכם שירות.

צור קשר:
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 050-6417170
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם