• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

שערים חשמליים

שערים חשמליים

שער חשמלי הוא מוצר שנעשה נפוץ יותר ויותר עם השנים. השער מותקן בדרך כלל בכניסות לעסקים, קניונים, חנויות וכדומה, אך גם בכניסות לבתים פרטיים. היתרון הגדול של שער הוא הביטחון שהוא נותן לבעל הבית או העסק, משום שקשה מאד לפרוץ דרכו. יואב עובדיה מציע לכם מגוון רחב של שערים חשמליים מעוצבים וחזקים במיוחד. באתר הרשמי של יואב עובדיה תמיד תוכלו לראות את הדגמים אשר ניתן להזמין אצלינו. באם לא מצאתם את הדגם או הסוג של שער מברזל אשר בו אתם מעוניינים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני ונשמח להציג בפניכם מוצרים נוספים. הייצור וההתקנה של השער החשמלי ברזל מתבצעים תוך הקפדה מלאה של המהנדסים והמעצבים שלנו.

שערים חשמליים: שומרי הראש הטובים שלך

אם פעם ידעו כי את הדלת פותחים בעזרת מפתח ומנעול, היום נעשים הדברים משוכללים פי כמה. יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בשערים חשמליים, ונהנים מנעילה הרמטית ובטוחה של כל נכס. שערים בעיצובים מיוחדים חשמליים מותקנים בבתים פרטיים כאשר הבעלים רוצים שמירה נוחה והרמטית, או במבנים ציבוריים. אצל יואב עובדיה תוכלו לבחון את סוגי השערים למיניהם ולבחור שער מתאים. את הנסיון בן 20 השנה והמקצועיות שתמצאו שם, לא תמצאו בשום מקום אחר.

שער ייחודי חשמלי מאפשר ביטחון לדיירי הבית

שער ברזל לבית פרטי הוא אלמנט חשוב במיוחד כאשר אנו מדברים על השמירה והבטחון של הבית שלכם, משרד שלכם וכן גם כל בניין אחר. שער שהוא חשמלי מברזל הוא מענה מצויין בשביל הצורך לשמור על הפרטיות שלכם תוך השמת דגש על היופי והייצוגיות של המוצר. אנו מבצעים את התקנת שער ברזל אצלכם בבית בשירות מלא תוך הקפדה על הזמן וכן רמת השירות והאיכות של המוצר.

שער במנגנון חשמלי: למה ולמי?

שערים חשמליים תפקידם לשמור על שטח מסוים, אם זה מגרש חניה, חצר פרטית, או מקומות ציבוריים כמו בתי חולים, בתי אבות, כניסה לישובים ועוד. שערים אילו מונעים כניסה של אנשים זרים ללא פיקוח, ומעניקים תחושת הגנה ובטיחות. ישנם סוגים שונים של שערים, בחלקם אף מעוצבים בעיצובים מרהיבים. אלה המיועדים לבית פרטי יהיו מעוצבים באופן שונה מאלה שמוצבים בפתח מבנים ציבוריים. שערים אילו עשויים מברזל, והם יכולים בהחלט להוות פריט קישוטי, כאשר מעצבים אותם באומנות, כמו שיואב עובדיה יודע ומכיר. שערים אילו מופעלים על ידי שלט ויש מקומות שעושים זאת באמצעות אינטרקום. הטכנולוגיה שהשתכללה עם השנים מאפשרת לפתוח את השער על ידי טלפון סלולרי בידי אנשי המקום או העובדים.

שער חשמלי מברזל

איך בוחרים שערים חשמליים?

ראשית כל יש לבדוק את המטרה, היכן יוצב השער ומה תפקידו. שער המותקן בבית פרטי, עדיף שיהיה בעל מנגנון קטן, הוא לא חייב להיות גדול מידות, אך כדאי להשקיע בעיצובו ובמראהו החיצוני. את העיצוב מתאימים למראה הכללי של המקום, לצבעים השולטים בסביבה, ולסגנון השטח באופן כללי. אמן הברזל יואב עובדיה מומחה בעיצוב שערים. אצלו אפשר למצוא מלאי של דוגמאות ועיצובים מרהיבים.

אם השער מיועד להתקנה במקום ציבורי כמו מפעל או חנות, עדיף שהשער יהיה גדול ועם מנגנון הפעלה חזק. עליו לעמוד בקריטריונים יותר מחמירים של בטיחות, כדי להבטיח שלא יכנסו אנשים זרים או לא רצויים למקום המגודר. לא לשכוח לברר מחירים לפני שבוחרים שערים, לוודא כי המוצר עונה על הדרישה, ואם המחיר יקר מדי, תמיד אפשר לשמוע עוד הצעה. האחריות, רמת השירות וההגינות הם נקודות יסוד בטרם מבצעים כל הזמנה שהיא. וודאו כי כל התנאים קיימים לפני שקובעים סופית.

סוגים של שערים דוגמת חשמליים

בתחום עבודות מתכת ישנם שני סוגים עיקריים של שערים חשמליים. שער אחד שיכול להיות שער כנף – אשר נפתח על ציר, בדומה לשער רגיל. ההפעלה של שער כזה היא כמובן חשמלית, והשער עצמו לרוב כבד מאד. לשער מסוג זה לרוב מוסיפים ציוד הגנה והתראה כמו חיישנים, מערכת אזעקה וכדומה. בדרך כלל ניתן לתכנת שערים מסוג זה כך שיפתחו או יסגרו בשעות מסוימות, וניתן גם להזמין מספר שלטים המפעילים את השער, כך שכל עובדי העסק, דיירי הבניין וכדומה יוכלו לפתוח את השער כאשר הם מגיעים למקום. הסוג השני הוא שער נגלל, והוא משמש בעיקר להגנה על חנויות ועסקים שונים בשעות הלילה. כאשר סוגרים את העסק בערב, סוגרים מעליו את השער, והמקום מוגן מפני פריצות. יואב עובדיה מספק עבורכם את כל סוגי השערים החשמליים, כולם באיכות גבוהה ובעיצובים מרהיבים.

איכות של שער חשמלי מברזל

כתוצאה מרצון והצורך הרב של בעלי בית לשמור על הפרטיות שלהם, רבים מזמינים התקנת שער מברזל. יואב עובדיה פועל בשוק הייצור והתקנת שערים מברזל מזה כבר מספר רב של שנים. מאז הפעילות שלנו בשוק זה הצלחנו לספק שירות של התקנת שער מברזל ללקוחות רבים בארץ, בין אם פרטיים ובין אם עסקיים. הייצור וההתקנה של השער מברזל מתבצעים תוך הקפדה מלאה על הדרישות של הלקוחות. שער מברזל נועד קודם כל לאפשר הגנה מלאה ובטיחות בבית הפרטי של הדיירים, אך לא פחות חשוב לשים דגש על היופי והמראה הייצוגי של השער.

אצל עובדיה נותנים ייעוץ חינם!

כמו כן אנו נותנים ייעוץ חינם על הסוגים והדגמים השונים של שערים מיוחדים שברצונכם להתקין אצלכם בבית. הטכנולוגיות הידשות והמודרניות של ייצור והתקנה של שער ברזל יוצרים בטיחות מלאה של המוצר, תוך הקפדה על היופי והמראה היצוגי שלו וכן גם מאפשרים התקנה בטוחה וקלה של שער באיכות מעולה. אם ברצונכם להזמין אלינו התקנת שער חשמלי אנא צרו איתנו קשר טלפוני ותמיד נשמח לעמוד לשירותכם.

זקוקים לשער חשמלי לבית או לעסק? פנו כבר היום ליואב עובדיה ותיהנו משירות מושלם ממגוון שערים חשמליים מעוצבים ויפהפיים.

קראו עוד: מעקה למדרגות
קראו עוד: שער לגינה

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן
צור קשר:
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 050-6417170
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם