להצעה משתלמת
שלח פרטים

אודות

ליואב עובדיה מעל 20 שנות ניסיון באומנות מתכת, זוהי לא עבודה בשבילו אלא אומנות. במהלך השנים יואב עובדיה הפך למותג מוביל בתחום אומנות המתכת, מותג ממנו נהנים מאות לקוחות מרוצים.

עבודות המתכת הן מגוונות – שערים רגילים, שערים חשמליים, דלתות, מעקות ברזל, פרגולות, מדרגות וגם רהיטים מיוחדים, משולבים עם מגוון חומרים כגון עץ, אבן, זכוכית ועוד.

תהליך ושלבים ביצירה

כל יצירה היא ייחודית ואינה דומה לעבודה אחרת, ומוקדשת לה תשומת לב בפני עצמה. העבודה עם הלקוח מתחילה בפגישה בביתו, שם יואב מציג בפניו תמונות של עבודות שונות שעשה, לומד את הטעם האישי המיוחד של הלקוח, מה החלום שלו ומה מוצא חן בעיניו, ומגבש יחד איתו את הקו העיצובי של העבודה בהתאם לציפיותיו.

השלב הבא הוא ביצוע מדידות ולאחריו מבוצע תכנון ממוחשב, מדוייק ומפורט. לאחר התכנון מגיע שלב הייצור המתבצע בסדנא של יואב עובדיה. העבודה נעשית תחת פיקוחו הצמוד של יואב, תוך שימוש במיטב החומרים, בצבעים איכותיים, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה.

לבסוף מגיעה ההתקנה, אשר מבוצעת במועד שתואם עם הלקוח, על ידי צוות מקצועי ומיומן, בליווי אישי של יואב. גם בהתקנה יואב וצוותו שמים דגש על רמת גימור גבוהה, קוים נקיים, ומניעת פגיעה או נזק למבנה שסביב לעבודה.

 

היצירות של יואב עובדיה עמידות ונשמרות לאורך שנים רבות ללא שינוי, בזכות איכות החומרים ללא פשרות, רמת הגימור הגבוהה וההתקנה המקצועית. יואב אחראי ליצירות המתכת בכל זמן, במקרה הצורך, יואב עובדיה וצוותו עומדים לרשות הלקוח ושמחים לסייע לו בכל בקשה.

יואב עובדיה - עבודות מתכת

צור קשר:
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 050-6417170
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם