• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

מדרגות ברזל

אנו עמלים רבות על עיצוב הבית שלנו. כל פרט בו מקבל את כל הכבוד הראוי לו  ואך טבעי שכאשר מדובר בהוספה של גרם מדרגות בתוך הבית, נעניק לדבר את מירב תשומת הלב. יואב עובדיה ישמח לעצב לכם מדרגות ברזל שיוסיפו הרבה יופי וחן לבית.

העיצוב של הבית וההתמקדות בפן העיצובי של הבית יותר מכל דבר אחר הפך להיות בשנים האחרונות חלק מרכזי ועיקרי בתכנון של הבית. כך שכאשר מדובר במדרגות שאמורות להיות ממוקמות בתוך הבית הרי שגם עליהם יש לשים דגש מיוחד כדי שאלה לא יעכירו את הנוף הביתי אלא ישדרגו אותו ויגרמו לו להיראות מעוצב יותר ויפה יותר, היות והמדרגות שבתוך הבית הם מושכות הרבה יותר תשומת לב מכל גרם מדרגות שנמצא מחוץ לבניין, לכן, חשוב מאוד לשים דגש על המראה העיצובי של המדרגות לצד ההקפדה על האיכות ועל הבטיחות של המדרגות הללו. לשם כך חשוב לפנות אל חברה מקצועית שמציעה את ביצוע עבודות הברזל באופן הכי בטיחותי, הכי מקצועי וכמובן מעוצב הכי יפה באופן שהמדרגות ישתלבו היטב בנוף הביתי.

מדרגות ברזל

מדרגות ברזל לבית – הכי יפה, הכי חזק, הכי נוח והכי בטוח

  • בטיחות - מדרגות בתוך הבית אמורים להיות בטיחותיים ברמה גבוהה במיוחד. היות ומדרגות הם מוקד מסוכן מאוד עבור תינוקות החל מגיל זחילה ועד לגיל שנתיים בערך אז הם לומדים לעלות ולרדת באופן בטיחותי במדרגות. לכן חשוב מאוד לשים לב בעת בניית המדרגות כי ישנה אפשרות לחסום את המעבר אל המדרגות גם למעלה וגם למטה באמצעות שער קטן או דלת מעוצבת מתאימה די שתינוקות קטנים לא ינסו לטפס על המדרגות או לחילופין לרדת בה ללא השגחה של מבוגר.
  • נוחות – חשוב להשקיע במדרגות נוחות לשימוש. זה אומר שההבדל בין מדרגה למדרגה לא יהיה גדול מידי ולא יהיה קשה לטפס במדרגות. היות וכאשר המדרגות אינן נוחות לשימוש הרי שבני הבית יחשבו פעמיים בכל פעם שיהיה עליהם להשתמש במדרגות. כמו כן חשוב להשקיע במדרגות מבחינת התחזוקה כלומר שלא יהיה קשה לשטוף אותם והם יתנקו בקלות וישמרו על מראה יפה.
  • יופי – חשוב להשקיע בעיצוב מתאים לסגנון של הבית כדי שהמדרגות לא יהפכו להיות נטע זר בבית, אלא שהם ישתלבו ויהפכו להיות חלק מהעיצוב והיופי של הבית.

יואב עובדיה הוא האיש שיעצב עבורכם את מדרגות הברזל. יואב עובדיה הינו בעל מקצוע מנוסה כאשר באמתחתו ניסיון בן עשרות שנים בביצוע של עבודות מתכת לבית והוא מציע לכם מגוון מוצרים מברזל לבית כמו שערים חשמליים, פרגולות ממתכת, מעקות ברזל, מדרגות ברזל ועוד.

זקוקים לעבודת ברזל לבית?

יואב עובדיה יעמוד לשירותכם. מהרו וצרו קשר באמצעות האתר או בטלפון וגם אתם תוכלו ליהנות ממוצרים איכותיים וחזקים לבית עם דגש על יופי, עיצוב ובטיחות.

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן
צור קשר:
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 050-6417170
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם