להצעה משתלמת
שלח פרטים

אומנות בברזל

אומנות העיצוב בברזל ידועה עוד מימי ההיסטוריה. חרשים בעלי שם יצרו את הכלים החשובים ביותר לאדם דאז- כלי מלחמה וכלי אוכל ואף ארמונות מפוארים למלכים. שם המקצוע השתנה עם השנים, אך האומנות עדיין נשארה.

הברזל הוא אחת המתכות החזקות והיציבות מבין חומרי הגלם הנפוצים. הברזל מתאים למגוון של שימושים בבית: מעקות למדרגות ומדרגות, סורגים, דלתות פנים וחוץ, ריהוט ופרזול. גם מחוץ לבית ניתן לשלב את הברזל כשער כניסה יציב וחזק וכפרגולות ברזל נוחות, או כמעקה ביטחון למדרגות המובילות אל הבית.

אומנות בברזל פותחת בפניכם שער מעוצב להפליא לעבודות מתכת יציבות ועמידות

אומנות בברזל

הברזל נודע כחומר גלם זול יותר לטווח הארוך, שכן אינו מצריך טיפולי שימור ותחזוקה רבים ולכשעצמו עמיד מאוד. מלבד היציבות והעמידות של הברזל בפני נזקי השנים ונזקי מזג האוויר, הברזל מאפשר עיצובים מיוחדים מאוד. עיצוב נקי בקווים ישרים ביחד עם מראה המתכת הקר ייצור מראה מרשים ויוקרתי. ליצירת מראה מפואר או בסגנון וינטג' יתאימו פיתוחים שונים וסמלים מורכבים אשר יוסיפו ייחודיות לעיצובים השונים.

אומנות בברזל באה לידי ביטוי בעיצובים המורכבים המעטרים את הברזל, למשל מעקות למדרגות פנים עם דוגמת פרחי מתכת או שער כניסה עם ראש אריה. לבד מהעיטורים המורכבים חשובה עוד יותר איכות העבודה והגימור, המשפיעה גם על הבטיחות וגם על המראה הסופי. עבודה איכותית היא כזו הנראית מקשה אחת. אם מדובר במדרגות למשל המיוצרות כל מקטע בנפרד, עבודת החיבור וההרכבה צריכה להיות כזו המציגה מראה אחיד, כאילו המדרגות נוצקו בפעם אחת. הדבר חשוב מבחינת הבטיחות ולכן על ההרכבה וההתקנה להיות מדויקת כדי שהמבנה יהיה יציב. גם המראה מושפע מאיכות ההרכבה וקובע אם המדרגות יראו מעוצבות מעשה ידי אומן או חובבניות.

את המתכת ניתן לצבוע בכל צבע, כאשר הצבעים עמידים מאוד לאורך שנים ומונעים היווצרות חלודה על פני הברזל, גם עבור שערים ומעקי מדרגות המוצבים בשטח הפתוח מחוץ לבית. ניתן לצבוע את המתכת אף בגווני עץ טבעי וליהנות ממראה טבעי, אך ללא החסרונות של מעקות וגם פרגולות המיוצרים מעץ ועם העמידות ושאר היתרונות של המתכת.

אומנות בברזל, או בשמה כיום מסגרות ועבודות ברזל, פותחת בפניכם שער מעוצב להפליא ויציב לא פחות, לעולם של עיצובים מורכבים וקווים מדויקים, שילוב של פיתוחים מפוארים ווינטג' לצד מודרניות וקווים נקיים ומאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את העיצוב הקולע לטעמם.

צור קשר:
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 050-6417170
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם