להצעה משתלמת
שלח פרטים

3 נקודות למחשבה לקראת שיפוץ הבית

מפעם לפעם גם אתם רוצים לרענן קצת את הבית. לפעמים החלפת הריהוט בסלון תעשה את העבודה אבל במקרים רבים יש תחושה שהבית זקוק לשינוי קצת יותר משמעותי. מאיפה מתחילים ומה חשוב לזכור לפני שיוצאים לדרך?
 

 מתחילים מהמעטפת

הדבר הראשון שאתם רואים כשאתם מגיעים הביתה בסוף היום הארוך והמייגע, הוא לא הסלון או המטבח שלכם. הכניסה לחניה הפרטית או המעבר בשער הראשי אל שביל הגישה הם שמקבלים את פניכם. בהתאם, גם הם ראויים לתשומת לב לא פחות מכל חדר או פינה בחלקו הפנימי של המבנה. שער מעוצב ומרשים הוא ללא ספק מזמין, וגם החברים הטובים שיגיעו לבקר יתקשו להישאר אדישים. פרגולת מתכת מרהיבה תעניק לכניסה גם מראה מלוטש וגם צל, כמובן, ואם אתם זקוקים לסורגים לטובת הבטיחות האישית שלכם, בחרו עיצוב ייחודי שישתלב במראה היוקרתי שאתם רוצים להשיג.
 

 הפרטים הקטנים

שיפוץ הבית יואב עובדיה

נמשיך וניכנס בחזרה הביתה, אל המקום שבו הכל קורה. יכול להיות שבמהלך השינוי הגדול אתם מתכננים להזיז קירות או למקם מחדש את הטלוויזיה, למשל. אלא שיש לשינויים האלה משמעויות גדולות יותר. למשל, בהזזת הטלוויזיה או פינת העבודה, ואפילו בתכנון המחודש של המטבח, רצוי לעבר חשמלאי מקצועי שידאג להזזת הנקודות הקיימות או להוספת נקודות חדשות. מומלץ להיעזר בחשמלאי מוסמך למשימה הזו, ותוכלו ללחוץ כאן לפרטים נוספים.
 

משקיעים גם בחצר

בזמן שאתם מתכננים את השינויים בחדרים השונים, את החלפת דלתות הפנים ואת מעקה הבטיחות החזק והמרשים במדרגות, אל תשכחו לתת תשומת לב גם לחצר. אם אתם מתכננים בריכה פרטית ומפנקת מומלץ לתכנן מעקה בטיחות שיבטיח ראש שקט כשהילדים משחקים ללא השגחה, ובאופן כללי גדר מרשימה שתקיף את החצר תשרה אווירה נעימה ומזמינה למדי. באופן דומה רצוי לבחור גם פריטי ריהוט מעוצבים לגינה, וכאן אפשר לתכנן רהיטי מתכת שמתאימים לסגנון האישי שלכם ולעיצוב החצר בכלל.

הטיפ החשוב ביותר: תכנון מדויק

האפשרויות שלכם בהחלט רבות, ואם המטרה היא לרענן את הפינה האינטימית שלכם – כדאי להשקיע זמן ומחשבה. עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, עם תשומת לב לפרטים הקטנים ובעיקר עם התמקדות במה שבאמת חשוב לכם, תוכלו להגיע לתוצאה האידאלית. מה היא התוצאה האידאלית? זו שתעניק לכם את התחושה הטובה ביותר כשאתם מגיעים הביתה אחרי יום ארוך ומשתוקקים לנוח בחצר הנעימה, למשל. מעקות הבטיחות ישרו ביטחון, עיצוב מרהיב יעניק אור ושפע לבית, והשילוב בין כולם יחד יהפוך את השהות שלכם בין ארבעת הקירות הללו לחווייה מלהיבה במיוחד.
 
צור קשר:
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 050-6417170
או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם