• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

שער כניסה

לשער הבית חשיבות רבה מכיוון שהשער הוא החזית החיצונית של הבית, הוא "כרטיס הביקור" הראשוני של הבית שלנו, הוא יוצר את הרושם הראשוני של מי אנחנו, עוד טרם נכנסו אלינו ולכן חשוב לנו שהשער יהיה אסטטי, מעוצב בהתאם לטעם שלנו, ישתלב בעיצוב ובמראה הכללי של הבית שלנו ויכניס את מי שבא לביתנו לאוירה הנכונה. שער כניסה הוא גם הגוף שמפריד בין הבית הפרטי שלנו לבין הסביבה החיצונית, הוא מגן עלינו מפני זרים, שומר על הפרטיות שלנו ולכן חשוב שהוא יהיה חזק, עמיד, יציב ובטיחותי. 

שער כניסה עיצוב ייחודי לשערי כניסה

חשוב לבחור בחברה מקצועית שתוכל לספק לכם שער כניסה לבית שיעוצב בהתאם לטעם שלכם, יהיה חזק ומאסיבי, בנוי מחומים איכותיים, עמידים לאורך שנים והתקנתו תעשה על ידי צוות מיומן ותהיה בטיחותית ויציבה. כמו כן, בשער הכניסה יש חלקים דינמיים, צירים, מנוע, מנעול ועוד ולכן  כדאי לבחור בחברה שתוכל לתת לכם מענה ושירות במקרה הצורך, גם לאורך שנים, אשר יש לה לקוחות מרוצים. אנו מעצבים שערים לכניסה בהתאם להוראות האדריכל ובסנכרון איתו, בוחרים את הסגנון, החומרים והצבעים תוך התאמה אישית לטעמו של הלקוח ולצרכיו ובהתייחס למיקום בו יותקן השער, תנאי האקלים ונוחות השימוש. אנו משלבים בשער אלמנטים עיצוביים בהתאם לבקשת הלקוח ובהתאמה לסגנון העיצוב הכללי של המבנה והחלל החיצוני ולאוירה בה משתלב השער.

 סוגים של שערי כניסה

אנו מציעים לבחירת הלקוח מגוון רחב של שערי מתכת מעוצבים: שערים אטומים, שערים חשמליים פתוחים (מוטות), שערים בסגנון אירופאי, עתיק, מודרני, נקי, שערים המשלבים אלמנטים פיסוליים ועוד מגוון רחב של פתרונות יצירתיים. גם מנגנון הפתיחה, המנוע וצירי השער מותאמים לסגנון הבניה, למיקום השער, לתנאי הסביבה, ולאופי השימוש בשער. בחלק מהשערים משולב מנוע פתיחה, וכמובן שחשוב שהמנוע יהיה איכותי, עמיד בכל תנאי אקלים, וישמש אתכם לאורך שנים ארוכות ללא תקלות.

השלבים לאחר העיצוב

לאחר העיצוב אנו לוקחים מידות בבית הלקוח, מבצעים תכנון מדוייק וממוחשב של השער, תוך התייחסות לבטיחות השימוש, עמידות ויציבות השער לאורך שנים. ייצור השער נעשה תחת פיקוחו האישי של יואב עובדיה, תוך הקפדה על חומרים איכותיים, עבודה מדוייקת, רמת גימור גבוהה וצביעה איכותית. ההתקנה נעשית ע"י צוות מקצועי בליווי אישי של יואב, תוך התייחסות לתנאי המקום, הקפדה על רמת התקנה גבוהה וגימור איכותי. התוצאה היא שער כניסה מעוצב ומרהיב, שהיא יצירת אומנות ייחודית בהתאם לחלומו ולצרכיו של הלקוח, הנותנת מענה איכותי, בטיחותי ועמיד, שישמר לאורך שנים.

קראו עוד: פרגולות מתכת
קראו עוד: סורגים

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן
צור קשר:
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 050-6417170
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם