• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים

מעקה ברזל

מעקות ברזל הינן תוספות יפות ובטיחותיות שיכולות להוסיף רבות לעיצוב הבית. ניתן למקם מעקות ברזל בתוך הבית – לצד דופן גרם מדרגות, מרפסת שמש, מרפסת שירות, וכן מחוץ לבית – בחדרי מדרגות, בריכות שחיה וכדומה. ניתן למצוא שלל מעקות כאלו בשוק – מעקות ספירליות ולולייניות, מעקות משולבות ברזל עץ וזכוכית, מעקות בעיצובי פרזול מיוחדים, מעקות ברזל זוויתיות, מעקות עם או בלי מאחזי יד מעוצבים, מעקות ברזל ישרות ועוד.

מעקה ברזל מעקה ברזל הוא מענה מצוין לבחירה באופן וסוג של מערכת המעבר אצלכם בבית או במשרד. אם ברשותכם בית או משרד רבי קומות, עליכם כמובן להתקין מערכת מעבר בין הקומות. מערכת זו צריכה להיות בטחונית ביותר, אך ביחד עם זאת מודרנית וייצוגית. יואב עובדיה משתמשים בטכנולוגיות חדישות לייצור והתקנת המוצר. כאשר אנו מדברים על האפשרויות החדשות של הטכנולוגיה, בין היתר מדובר גם על ההתקנה המהירה והאיכותית של מעקות מברזל על ידי יואב עובדיה. טכנולוגיות אלה זהות לטכנולוגיות אשר משתמשים בהם גם באירופה וארצות הברית.

איכות של מעקה ברזל

יואב עובדיה עושים הכל בשביל להעניק ללקוחות שלנו את המוצר האיכותי והטוב ביותר. הייצור וההתקנה של מעקות ברזל מתבצעים תוך השגחה מלאה של המהנדסים שלנו ולמעשה נעשת על ידי המומחים באלמנט של מעקה במברזל בארץ. סיפקנו שירות זה, מאז שהקמנו את החברה, מזה כבר מספר שנים רבות. אלפי לקוחות שבעי רצון בהחלט לא טעו – השירות שלנו מהיר ואיכותי ביותר, יחד עם זאת המוצר המיוצר והמותקן הוא בין האיכותיים והחדישים בארץ ובעולם.

עיצוב הבית באמצעות מעקות ברזל

מעקות ברזל מעוצבות מאפשרות לעצב את הבית בסטייל מיוחד. אם רוב חללי הבית שלכם מעוצבים בצורה מודרנית, מומלץ לבחור מעקות ברזל המכילים עיצובים מודרניים. לחילופין, אם ביתכם מעוצב בסגנון כפרי – יש היצע גדול של מעקות המתאימות לעיצוב זה. ככלל, ניתן לבחור כמעט כל עיצוב שהוא וחברה איכותית המספקת ומייצרת מעקות ברזל תוכל לעצב עבורכם את המעקות בצורה זו. אגב, אם תרצו תוכלו להתאים בקלות רבה את מעקות הברזל לדלתות הכניסה לבית, וזאת על מנת ליצור מראה עיצובי אחיד ושובה עין.

ובחזרה לעיקר, מערכת המעבר בכל בית ובכל משרד רבי קומות הוא אלמנט חשוב ביותר. מעבר זה אמור להיות בטיחותי ביותר ולכן בחירה באלמנט זה של מעקות ברזל היא חשובה וצריכה לעבור משפר חישובים והתחשבויות. כאשר אנו מדברים על הבטיחות של המוצר, יש גם לשים דגש על היופי והמראה המודרני של המוצר. יואב עובדיה שמים דגש רב על הבטיחות של מעקות ברזל תוך התחשבות במראה המודרני של המוצר והמראה הייצוגי אשר יכול לגרום רבות להצלחה של כל משרד של החברה.

מעקות ברזל 2האם מעקות ברזל הינן בטיחותיות?

בוודאי. חברה מקצועית ואיכותית מקפידה על כללי הבטיחות בעת עיצוב והתקנת מעקות ברזל. בראש ובראשונה, גובה ורוחב המעקה צריך להיות לפי התקן, וכן הרוחב בין סורגי המעקה. כמו כן, מעקה איכותי יכיל פינות וקצוות מעוגלים למניעת פציעות וייוצר מחומר עמיד וחזק לאורך שנים. מעקות ברזל למדרגות מספקות הגנה רחבה מפני נפילה. אם יש לכם ילדים קטנים או שהנכם אנשים מבוגרים מומלץ להתקין במקומות המועדים מעקות ברזל. מעקות ברזל הינן עמידות ואיכותיות ומסייעות לבני הבית לעלות ולרדת במדרגות בקלות. זאת ועוד, ילדים מוגנים לחלוטין כשהבית מאובזר במעקה משום שהמעקה רחב וגבוה ומאפשר לכם ליהנות מבטיחות מרבית.

גימור מושלם

אנו בחברת יואב עובדיה מייצרים ומתקינים מעקות ברזל יפיפיות בגימור מושלם תוך שימת דגש על בטיחות מרבית בבית או בבית העסק בו הן מותקנות. לחברתנו וותק ומוניטין כבר שנים רבות ומגוון לקוחות מרוצים מעבודתנו שיכולים להמליץ עלינו בכל פה. ניתן לראות באתר שלנו פרויקטים שביצענו ובהם מגוון סוגי מעקות המותאמים לבתים שונים. אנו מקפידים בעבודתנו על גימור איכותי, מרהיב ואסתטי לעין. כל אחד מהמעקות שאנו מספקים ללקוחותינו אינו מעקה סתמי – אלא יצירת אומנות של ממש!

מעקה עשוי מברזל בהתאמה אישית

אנו מעצבים את המעקות המסוגננים שלנו בהתאמה אישית לפי הצרכים והטעם של לקוחותינו, תוך התייחסות למבנה החלל ולפן הבטיחותי. אצלנו בחברת יואב עובדיה לא מתקינים את המעקות בביתכם לפני שלוקחים מידות מדויקות בבית הלקוח ומתכננים את עיצוב ומיקום המעקה לפרטי פרטים על מנת שישמש אתכם לאורך שנים.

מעקות ברזל בעיצוב מודרני

יואב עובדיה מייצרים ומתקינים מעקות ברזל בסגנון מודרני תוך השמת דגש על הבטיחות של מערכת המעבר בבית או במשרד. בשביל להתקין מעקה מברזל, אין צורך לבצע זאת אך ורק בהתליכי בניה של הבניין. תודות לטכנולוגיה חדש של הייצור וההתקנה של מעקות ברזל, ניתן לעשות זאת גם כשהבניין בנוי. מעקות ברזל אשר מייוצרות ומותקנות על ידי יואב עובדיה הן בעלות מראה מודרני וחדיש. אנו משתמשים בטכנולוגיות החדשות של ייצור מדרגות ברזל, מה שמאפשר ייצרת מעקות ברזל איכותית יותר וכמו כן בטחונית יותר. הטכנולוגיות החדישות נותנות בין היתר את האפשרות להתקין מעקה מברזל באיכות יוצאת מן הכלל גם כשהבניין כבר מוכן.

מעקות ברזל מעקות ברזל נותנים מראה ייצוגי לבית

מעקות ברזל הוא מרכיב שיכול לבוא כאלמנט של מערכת המעבר הבנוי ממדרגות ברזל, מדרגות מתכת וכן גם אפילו מעדרגות מעץ. מעקה מברזל נותנת מראה ייצוגי לבית או למשרד כולו וכן נותנת תחושת בטחון אצל כל המבקרים. באם אתם מעוניינים להזמין אצלינו מעקות ברזל בשביל הבית או המשרד שלכם, תוכלו לעשות את זה כאן או להתקשר ישירות אלינו. אנו תמיד נשמח לתת לכם ייעוץ אודות בחירה נכונה באלמנט החשוב הזה כמו מעקה מעוצב מברזל.

דגמים וסוגים של מעקת מעוצבים מברזל

באם ברצונכם לראות את הדגמים והסוגים של מעקות ברזל, תוכלו לעשות את זה כאן באתר הרשמי שלנו. אין שום ספק שתראו את הדגם של מעקה ברזל המתאים לכם ביותר. אנו תמיד נשמח לענות על כל שאלה שלכם בנוגע לבחירת הסוג המתאים לכם ביותר וכמו כן לייעץ בנוגע להתקנה עצמה של המוצר. אנו מקבלים הזמנות של ייצור והתקנת מעקה מסוג זה מכל הלקוחות בין פרטיים לבין עסקיים. המחירים שלנו מאוד גמישים בעיקר כשמדובר על הזמנה בבניין רב קומות וגודל רב של הבניין. את ההזמנה ניתן לעשות כאן באתר הרשמי של יואב עובדיה או להתקשר אלינו ישירות באמצעות הטלפון.

מאילו חומרים נוספים ניתן לייצר מעקות?

במאמר מוסגר כיום, מלבד התקנת מעקות ברזל אמנותיים בחזית הבית או בתוכו, ניתן לעשות שימוש בחומרים אחרים לשם יצירת מעקות. למשל, מעקות זכוכית, אשר נחשבים לאלטרנטיבה לכל מי שלא מעוניין במעקות עץ או מעקות ברזל. מדובר בשילוב של זכוכית ופולימרים, שיוצרים זכוכית עמידה וחזקה במיוחד. השימוש הפופולארי ביותר הוא בתור מעקות לבריכה.

שירות מעולה ולקוחות מרוצים

אלפי לקוחות בארץ הזמינו אצלינו את הייצור וההתקנה של מעקה עשוי מברזל ויצאו שבעי רצון בשל השירות המעולה, קבלת מוצר איכותי והתקנה בטוחה ומהירה. ברשותכם להתיעץ איתנו בנוגע לכל דבר הקשור למרכיב של מעקה מסוג זה ותמיד נשמח לעמוד לשירותכם. יואב עובדיה מייצרים ומתקינים מעקות ברזל בארץ מזה כבר מספר רב של שנים. אנו בעלי מוניטין רב בקרב הלקוחות בעלי משרדי חברות וכן בעלי בתים רבי קומות. באתר זה תוכלו לראות את הסוגים השונים של מעקה ברזל שאנו מייצרים ומתקינים.

צרו קשר עוד היום ונשמח להגשים לכם חלום של מעקה!

קראו עוד: מעקות ברזל מעוצבים
קראו עוד: מעקה למדרגות

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן
צור קשר:
השאר פרטים
התקשר עכשיו: 050-6417170
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם